Kontenery socjalne

Modułowe obiekty socjalne

Oferujemy Państwu różne modele kontenerów socjalnych stanowiących idealne zaplecze każdej inwestycji nie tylko budowlanej. Obiekty te doskonale spełniają funkcje garażowe i magazynowe. Po odpowiedniej adaptacji, są bardzo czesto wykorzystywane jako sanitariaty na placach budowy czy okresowych przedsiemwzięciach kulturalno społecznych.

Rodzaje obiektów socjalnych

 • Kontenery magazynowe

  To obiekty umożliwiające przechowywanie różnego rodzaju materiałów oraz narzędzi. Konstrukcję szkieletu stanowią profile stalowe, natomiast ściany wykonane są z płyty warstwowej pokrytej od zewnętrznej strony blachą płaską bądź falistą. Solidność wykonania gwarantuje odporność przechowywanych przedmiotów na warunki atmosferyczne.  

  ► Kontenery magazynowe

 • Kontenery sanitarne

  Kontenery sanitarne są to małe przenośne budynki, które po odpowiednim przygotowaniu stanowią nie tylko idealne zaplecze niezbędne przy każdej inwestycji, ale  również zaspokajając zapotrzebowania społeczne mogą stać się doskonałą pozytywną "wizytówką" każdego miasta. Oferowane przez nas sanitariaty, poprzez nieprzeciętny wygląd i wysoki standard wykończenia są na to odpowiednim przykladem. 

  ► Kontenery sanitarne

 • Kontenery garażowe

  Kontenery garażowe to obiekty, które służą jako przenośne garaże dla różnego rodzaju pojazdów. Zaletą jest tutaj możliwość przenoszenia takiego "kontenera garażowego" praktycznie w dowolne miejsce. 

  ► Kontenery garażowe