Kontenery socjalne

sanitarne obiekty modułowe

Oferujemy Państwu różne modele kontenerów socjalnych stanowiących idealne zaplecze każdej inwestycji nie tylko budowlanej. Obiekty te doskonale spełniają funkcje garażowe i magazynowe. Po odpowiedniej adaptacji, są bardzo czesto wykorzystywane jako sanitariaty na placach budowy czy okresowych przedsiemwzięciach kulturalno społecznych.    

Więcej informacji…

Kontenery magazynowe

modułowe hale magazynowe

To obiekty umożliwiające przechowywanie różnego rodzaju materiałów oraz narzędzi. Konstrukcję szkieletu stanowią profile stalowe, natomiast ściany wykonane są z płyty warstwowej pokrytej od zewnętrznej strony blachą płaską bądź falistą. Solidność wykonania gwarantuje odporność przechowywanych przedmiotów na warunki atmosferyczne.  

► Kontenery magazynowe

Kontenery sanitarne

sanitarne obiekty modułowe

Kontenery sanitarne są to małe przenośne budynki, które po odpowiednim przygotowaniu stanowią nie tylko idealne zaplecze niezbędne przy każdej inwestycji, ale  również zaspokajając zapotrzebowania społeczne mogą stać się doskonałą pozytywną "wizytówką" każdego miasta. Oferowane przez nas sanitariaty, poprzez nieprzeciętny wygląd i wysoki standard wykończenia są na to odpowiednim przykladem. 

► Kontenery sanitarne

Kontenery garażowe

garaże kontenerowe w technologii modułowej

Kontenery garażowe to obiekty, które służą jako przenośne garaże dla różnego rodzaju pojazdów. Zaletą jest tutaj możliwość przenoszenia takiego "kontenera garażowego" praktycznie w dowolne miejsce. 

► Kontenery garażowe