Budynki usługowe

modułowe pawilony handlowe

Oferujemy Państwu możliwosć zakupu gotowych obiektów usługowych takich jak pawilony handlowe, wystawowe oraz biurowe. Jesteśmy w stanie również zaprojektować taki obiekt bezpośrednio pod Państwa wymagania, wykonać go i przywieźć we wskazane miejsce. Na potrzeby Naszych klientów możemy również wykonać aranżację wnętrza oraz wszelkie przyłącza instalacyjne. 

Więcej informacji…

Pawilony handlowe

modułowe pawilony handlowe

Pawilony handlowe to obiekty przy produkcji których technologia modułowa doskonale się sprawdza. Szybkość montażu, możliwość przenoszenia z miejsca na miejsce w zależności od potrzeb oraz funkcjonalność sprawiają, że konstrukcje te cieszą się dużym powodzeniem w  branży handlowej.

► Pawilony handlowe

Pawilony biurowe

modułowe pawilony biurowe

Pawilony biurowe to obiekty, które w technologii modułowej doskonale wpisują się w dzisiejszą architekturę. Możliwość łączenia ze sobą modułów pozwala na zorganizowanie praktycznie każdego zaplecza biurowego. Różnorodność zastosowanych materiałów wypełniających szkielet powoduje, iż całość konstrukcji może z powodzeniem współgrać z otoczeniem bądź stanowić jej uatrakcyjnienie. 

► Pawilony biurowe