palarnie_moduly_dla_palaczy_1
palarnie_moduly_dla_palaczy_2
palarnie_moduly_dla_palaczy_3
palarnie_moduly_dla_palaczy_4

Informacje o modułach dla palących

Oferujemy Państwu wysokiej klasy kabiny dla palących oraz wolnostojące palarnie firmy Smokesolution.  W każdym aspekcie oferowane przez nas produkty są dokładnie przetestowane, aby spełniać wysokie standardy jakości. Zastosowane w nich wewnętrzne systemy są sklasyfikowane jako oczyszczacze  powietrza dla lotnisk, biur, kasyn, hoteli i restauracji.

Palarnie

Dla istniejących już palarni oferujemy specjalnie zaprojektowany model wyciągu filtrującego SR-65 pasujący do każdego pokoju lub salonu, które można przekształcić w palarnię. Urządzenie jest łatwe do przeniesienia w dowolnym czasie. Stale filtruje zapachy oraz toksyczne gazy z powietrza w obrębie tego samego pomieszczenia, co zmniejsza zapotrzebowanie na powietrze z zewnątrz i utratę ciepła.

Możemy również pomóc w projektowaniu i wyposażeniu specjalnie przystosowanych pokojów dla palących.

Kabiny dla palących

Oferujemy różne wielkości i modele kabin dla palących, takich jak SP-110, 2SP-110, SP-160, 2SP-160 i SP-Area, aby pasowały do tej kategorii, w których mniejsze lub większe liczby palaczy mogą przebywać jednocześnie. Każdy z tych modeli może występować w różnych wariantach: otwarty, półotwarty i zamknięty. Dużą zaletą kabin Smokesolution jest ich modułowa konstrukcja pozwalająca łatwo rozbudowywać istniejące modele.  

Ponadczasowy i ekskluzywny skandynawski design kabiny  jest unikalny i elegancki. Może być łatwo dostosowany do każdego otoczenia bez naruszania istniejącej atmosfery. Palacze i niepalący mogą jednocześnie przebywać w swoim towarzystwie nie niszcząc pozytywnej atmosfery i nie narażając  niepalących na bierne palenie.

System modułowy oznacza, że ​​nasze produkty są bardzo elastyczne. W drodze zmiany rozwiązanie szkła i liczbę jednostek, nasze kabiny dla niepalących mogą być budowane jako pojedyncze otwarte urządzenia, aby pomieścić 2-4 osoby palące lub większe jednostki pozwalające pomieścić do 15 osób na raz.

Inne opcje obejmują automatyczne systemy otwierania drzwi, oparcia na stopy, różne schematy kolorów. Zdolność do rozbudowywania kabin powoduje, iż można dopasowć je niemal do każdego miejsca. Oznacza to, że kabiny SMOKESOLUTION mogą być zaprojektowane i zbudowane tak, aby idealnie pasowały do każdego otoczenia.

 

Zastosowania

  • Lotniska
  • Kasyna
  • Hotele
  • Biura
  • Restauracje
  • Przemysł

Lotniska

Lotniska to miejsca, w których zainstalowanie wolno stojących kabin dla palących lub efektywnych palarni może przynieść bardzo istotne korzyści . Zapewni to przyjemny pobyt i przyjazne środowisko dla każdego pasażera zarówno palacza jak i niepalącego.

Skandynawskie wzornictwo kabin SMOKESOLUTION to elegancja i minimalizm. Tak zaprojektowane kabiny idealnie komponują się w nowoczesnych wnętrzach lotnisk międzynarodowych. Jednostki wolno stojące są łatwe do przeniesienia i dopasowania ich położenia do potrzeb pasażerów. Można je ustawić w pobliżu restauracji, kawiarni, przy liniach bagażowych lub obok terminali. Jedynym wymogiem jest zwykłe gniazdko elektryczne.

Dostosowujemy kabiny dla palących, ulepszamy istniejące palarnie wyposażając je w skuteczne systemy filtrowania powietrza, aby wyeliminować wszystkie toksyczne gazy i nieprzyjemne zapachy z dymu papierosowego.

Kasyna

To mit, że każdy gracz jest palaczem. Wiele firm z powodzeniem wdrożyło politykę niepalenia w swoich budynkach, kasynach i centrach rozrywki. My też szanujemy czyste powietrze i naszą koncepcją samodzielnego lub zintegrowanego rozwiązania poprawiamy ogólną jakość powietrza w pomieszczeniach.

Wierzymy, że połączenie wolno stojących kabin, palarni wyposażonych w systemy filtrowania oraz strefy całkowicie wolnej od dymu przyciąga klientów, którzy nie mają ochoty przebywać w środowisku wypełnionym dymem.

Zwykły system wentylacji może zmniejszyć zapach dymu tytoniowego, ale nie usuwa toksyn i nie ochroni ludzi przed zagrożeniem zdrowia i biernym paleniem. Rozwiązania i systemy filtracji firmy SMOKESOLUTION to potrafią.

Hotele

Większość gości wymaga aby w hotelu pomieszczenia były wolne od dymu. Hotel, który oferuje wygodę palenia w kabinach i jednocześnie stale filtruje powietrze zapewniając miłą atmosferę w pomieszczeniach ma wyraźną przewagę, i sprawia, że każdy gość czuje się jak w domu. Jedynie pozwolenie na palenie w wyznaczonych miejscach z efektywnym systemem filtrującym, eliminującym całkowicie dym tytoniowy, może zapewnić tego taki komfort.

Nie wystarczy mieć pokoje dla palących podłączone do zwykłej wentylacji,  gazy i toksyny z dymu tytoniowego łatwo przedostaną się na zewnątrz.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wolno stojących kabin dla palących i palarni wyposażonych w system filtrowania i oczyszczania powietrza oraz systemach ognioodpornych popielnic, które nie wydzielają zapachu nawet zawierając tysiące niedopałków. Hotele mogą zmniejszyć koszty uszkodzenia dywanów i mebli oraz ograniczyć koszty sprzątania.

Biura 

Czyste powietrze jest tu kluczowe. Wszyscy pracownicy powinni mieć zdrowe środowisko pracy i nikt nie powinien mieć do czynienia z pasywnym paleniem. Mamy odpowiedni produkt i rozwiązania aby to zapewnić. Nasze kabiny dla palących skutecznie filtrują dym tytoniowy tak aby palacze i niepalący mogli współpracować bez  problemów związanych z biernym paleniem.

Obniżamy koszty i oszczędzamy czas. Zainstalowanie kabiny dla palaczy daje natychmiastowe rezultaty. Czas pracownika spędzony na paleniu zostanie obniżony, a to korzystnie wpływa na ogólny klimat społeczny. Dodatkowo personel sprzątający nie ma dyskomfortu podczas czyszczenia brudnych popielniczek w palarniach, itp. Papierosy i popioły gromadzone są w unikalnej ognioodpornej popielnicy, nie pozostawiając żadnych zapachów.

Skandynawski design ze starannie wykonanymi detalami, oszczędność energii dzięki nowoczesnej technologii w czujnikach oraz ciche działanie sprawia, że nasze kabiny są łatwe do zainstalowania w każdym biurze. Wystarczy umieść kabinę w strategicznych miejscach i kontrolować środowisko palenia. Jedyne co potrzebne jest to gniazdko.

Restauracje

W wielu krajach palenie w restauracjach jest całkowicie zabronione. Wszyscy wiemy, że powietrze nie podzieli się w ramach fałszywej logiki stworzenia stolików dla niepalących obok tych wyznaczonych do palenia. Powietrze w pomieszczeniu jest dla wszystkich takie samo i dym swobodnie dochodzi do strefy dla niepalących.

Aby wspomagać doznania kulinarne i zapewnić dobrą jakość powietrza w pomieszczeniach trzeba wyeliminować bierne palenie. Zainstalowanie kabiny dla palących sprawia, że wszyscy klienci i palący i niepalących mogą spędzać ze sobą czas bez narażania nikogo na dym. Ogólny wzrost jakości powietrza dodatkowo zwiększy komfort gości i pracowników.

Nasze rozwiązania zmniejszają koszt konserwacji mebli i koszty sprzątania.

Przemysł

Mamy rozwiązanie, aby utrzymać przestrzenie przemysłowe wolne od dymu tytoniowego. Rozumiemy, że palenie w magazynach, obszarach produkcyjnych lub innych halach musi być kontrolowane, dlatego montaż przenośnych kabin dla palących, które nie zajmują dużo miejsca to doskonałe rozwiązanie. Korzyści z tego płynące to między innymi krótsze przerwy na palenie, ogólna poprawa jakości powietrza na hali, większa kontrola nad produkcją bo pracownicy nie opuszczają hali korzystając z kabin w pobliżu stanowisk. Pracownicy nie palą przed halą co dodatkowo zwiększa dobry wizerunek firmy

Nasze kabiny mają niskie zużycie energii i są łatwe w montażu. Jedyne co jest potrzebne aby działały to standardowe gniazdko elektryczne. Kabiny nie wymagają podłączania do zewnętrznej wentylacji, ponieważ technologia filtracji działa niezależnie. Unikalne ognioodporne popielniczki pomieszczą tysiące niedopałków i popiołu. Rozwiązujemy problemy palenia w miejscach pracy w przemyśle w bezpieczny i łatwy sposób.

Chcesz uzyskać więcej informacji o tym, jak nasze produkty mogą być dostosowane aby idealnie komponować się z wnętrzem? Skontaktuj się z nami.