palarnie_moduly_dla_palaczy_1
palarnie_moduly_dla_palaczy_2
palarnie_moduly_dla_palaczy_3
palarnie_moduly_dla_palaczy_4

Palarnie

Palarnia to idealne miejsca dla palaczy, którzy chcą zrelaksować się w komfortowych warunkach, nie narażając nikogo na pasywne palenie. Palarnie są starannie zaprojektowane wspólnie z naszymi klientami. Oferujemy rozwiązania i wzornictwo dostosowane do obsługi dużej liczby palaczy w jednym czasie.

Nasze produkty przechodzą specjalistyczne testy aby spełniać wymogi obecnych przepisów.  Wolno stojące palarnie są doskonałym rozwiązaniem dla tych klientów którzy potrzebują elastyczności w kwestii ewentualnego przeniesienia palarni.

Nasze przetestowane i certyfikowane systemy filtrowania działają niezależnie i powietrze czyszczone jest w 99,95% ze wszystkich szkodliwych, toksycznych gazów i cząstek, które zatrzymywane są w naszym systemie filtrującym. Koszty sprzątania i czyszczenia są zminimalizowane.

W naszym katalogu posiadamy również produkty, które można zainstalować w istniejących palarniach w celu poprawy jakości powietrza. Do istniejących palarni proponujemy panele oddymiające SR-65, aby dostosować je zainstalowaliśmy potężny system filtrowania, który oczyszcza toksyczne gazy i zapach z papierosów, zmniejszając potrzebę częstego czyszczenia i renowacji wnętrza. Kiedy palacze wchodzą do pomieszczenia, czujnik ruchu alarmuje wentylator aby przyspieszył przepływ powietrza i filtrowanie dymu tytoniowego. Gdy wszyscy palacze opuszczą palarnię komputer stopniowo zmniejsza moc i przechodzi do trybu czuwania, dzięki temu oszczędzana jest energia.

Dodatkowy komfort zapewniają nasze ognioodporne, samo gasnące popielnice, w których dogaszanie papierosów jest bezpieczne.