O firmie R-Plus

Witamy Państwa!

Reprezentujemy firmę powstałą w 2005 r. Przez długi okres zajmowaliśmy się kompleksowym wykonawstwem budowlanym głównie dla wspólnot mieszkaniowych, instytucji publicznych ale także prywatnych inwestorów. Zakres naszej działalności obejmował również prace związane ze wznoszeniem oraz montażem obiektów w technologii szkieletowej.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynkowym pociągającym za sobą zastosowanie nowych rozwiązań w budownictwie, zajęliśmy się sprzedażą płyt warstwowych wraz z kompleksowym systemem obróbek blacharskich. Oferujemy również Państwu usługi projektowe wraz z kompleksowym wykonawstwem obiektów modułowych mieszkalnych, usługowych i socjalnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo także modułowe kabiny dla palących oraz przenośne palarnie firmy SMOKESOLUTION.

Dysponujemy fachową kadrą techniczną i wykonawczą. Oferujemy rzetelną obsługę w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju płyt oraz obróbek blacharskich. 

Jesteśmy również otwarci na współpracę z firmami zajmującymi się produkcją płyt warstwowych, montażem obiektów modułowych, wykończeniem wnętrz, gdyż zależy nam na ciągłym rozwoju oraz podnodzeniu jakości oferowanych przez nas produktów.